Marinatr.com Nedir?

Marina, bir EMİRE TEKSTİL markasıdır..

15 yıllık sektör tecrübesine sahip deneyimli bir ekiple 2006 yılında yola çıkan Emire Tekstil, geliştirdiği modern bakış açısı ve farklı tasarım çizgisi ile, sektörün ihtiyaçlarını iyi analiz etmiş ve kısa sürede farklı kitlelere ulaşarak, firma bazında özel üretimler yapmaya başlamıştır.

Plaj giyimi, günlük giyim ve eşofman üretimlerinde yakaladığı başarılar sayesinde, Türkiye’de ve dünyanın pek çok noktasında satış hacmine sahip olan Emire Tekstil, kendi bünyesindeki üretim hatlarında ve yurtiçinde birlikte çalıştığı tedarikçileri ile birlikte, yıllık 1 milyon üretim kapasitesine sahiptir.

Müşteri isteklerine duyarlı ve ihtiyaçlara hızlı cevap verebilen kadrosu ile sektörde söz sahibi bir firma konumuna gelen Emire Tekstil; Marina markası ile, kategorisinde ülkenin en çok satış yapan firması olmasının yanında, bugün Türkiye’nin önde gelen firmalarının üretimlerinin büyük bir kısmını karşılayan A sınıfı bir tedarikçidir.  Yurtdışında Avrupa, Asya ve Amerika kıtalarındaki onlarca ülkeye ihracat yapmakta ve farklı kategorilerdeki üretim ağı ile büyük zincir mağazaların ürün taleplerini karşılamaktadır. Üretiminin başından; ürünlerin sevkiyatına kadar olan her süreci online yazılımlarla müşterilerine sunması ve şeffaf bir üretim anlayışını benimsemesi, Emire Tekstil’i sektörün en çok tercih edilen üreticilerinden biri haline getirmiştir.

Emire Tekstil, modayı ve sektörün ihtiyaçlarını yakından takip eden tasarım ekibinin oluşturduğu; model, renk ve desen çizgisi ile sektörde trend belirleyici bir konuma gelmiştir.  Kalite, tasarım ve fiyat denklemini birlikte yorumlamak ise sahip olduğu en güçlü yanlarından biridir. Özellikle tesettür mayo, eşofman ve bayan giyim üretimlerinde, diğerlerinden ayrışan tasarım çizgisi ve inovatif bakış açısı ile her zaman bir adım önde olduğunu göstermektedir.

Kurulduğu günden bu yana etik, kaliteli ve insan sağlığına duyarlı bir üretimi esas alan Emire Tekstil; ürünlerini 12 farklı dayanıklılık testinden geçirmekte ve üretimde çevreye duyarlı kumaş ve malzemeler kullanmaktadır.

İstihdamının %80’ini oluşturan kadın personeli ile kadın istihdamını desteklemekte; şirket prensibi olarak kapsayıcı ve bütünleyici bir bakış açısını benimsemektedir.

Tüm bu yaklaşımlarının bir neticesi olarak; aynı özveriye sahip çalışanları ve hızlı hareket kabiliyeti sayesinde, müşterilerine en iyi hizmeti, en uygun fiyatlarla temin edebilmektedir.

Temel felsefesi değere odaklanmak olan Emire Tekstil; yeni yatırımlarıyla büyümeye, güçlenmeye ve ülkesi için değer üretmeye devam etmektedir!

 

Sitenizden alışveriş yapmak güvenli mi?

Marinatr.com, 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır. Marinatr.com ‘da alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez.

Satılan ürünler orijinal mi?

Marinatr.com aracılığıyla satılan tüm ürünler, kendi imalatmız olup tescillidir.

 

Marinatr mağazaları nerede?

Ürünlerimizi Yurtiçinde birçok zincir mağazalarda, butiklerde ve avm lerdeki tesettür giyim mağazalarından satın alabilirsiniz.

Close Sepetim
Close Favorilere Ekle
Close
Close
Menü